Titles you rated
Cold EyesRated ★ 3.0
PhilomenaRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 1.0
BrokenRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0