Titles you rated
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0