Titles you rated
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5