Movies
Ratings
108
Now You See MeRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0