Movies
Ratings
181
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0