Titles you rated
The Polar ExpressRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0