Movies
Ratings
62
...ingRated ★ 3.0
Never Let Me GoRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
The Art of Getting ByRated ★ 3.0