Titles you rated
The Last BlossomRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0