Movies
Ratings
141
The A-TeamRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0