Movies
Ratings
327
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5