Movies
Ratings
655
Bad GeniusRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5