Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0