Titles you rated
SocialphobiaRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 2.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0