Movies
Ratings
126
Sister ActRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5