Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
LooperRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0