Movies
Ratings
572
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 5.0
LionRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
WadjdaRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
The Longest RideRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SistersRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0