Titles you rated
The MercilessRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5- Mom’s Shabby BoxRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
7 YearsRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Toy Story of Terror!Rated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0