Movies
Ratings
190
Princess MononokeRated ★ 1.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0