Movies
Ratings
58
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 1.5
Toy StoryRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.5