Movies
Ratings
381
ConstantineRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Something from Nothing: The Art of RapRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
Point BreakRated ★ 1.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Love 911Rated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 0.5
PunchRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 0.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0