Titles you rated
DemolitionRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
FrankRated ★ 0.5
UpRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 1.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0