Movies
Ratings
75
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0