Movies
Ratings
178
Weathering With YouRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 1.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5