Movies
Ratings
100
Forrest GumpRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0