Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0