Movies
Ratings
437
Shark TaleRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 5.0
SignsRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0