Titles you rated
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
MulanRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Hong Gil DongRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 1.0