Titles you rated
AvatarRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0