Movies
Ratings
95
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0