Movies
Ratings
75
I Am LegendRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0