Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
ChawRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0