Movies
Ratings
53
The NotebookRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 2.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0