Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0