Titles you rated
The School for Good and EvilRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
RampageRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 4.0
DamselRated ★ 2.5