Movies
Ratings
164
Little WomenRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5