Movies
Ratings
34
FoxcatcherRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
IdaRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.5
The Salt of the EarthRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Another YearRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.0
The Tree of LifeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
MossRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5