Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
SpectralRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity WardRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0