Movies
Ratings
427
The ProfessorRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
ExtractedRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.5
JoyRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 1.5
Game NightRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0