Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0