Movies
Ratings
200 Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0 Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
 The TreacherousRated ★ 2.5 The TreacherousRated ★ 2.5
 A Frozen FlowerRated ★ 3.0 A Frozen FlowerRated ★ 3.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
 Midnight RunnersRated ★ 4.0 Midnight RunnersRated ★ 4.0
 InceptionRated ★ 3.5 InceptionRated ★ 3.5
 Voice of a MurdererRated ★ 2.5 Voice of a MurdererRated ★ 2.5
 Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0 Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
 Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5 Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
 The Jungle BookRated ★ 3.5 The Jungle BookRated ★ 3.5
 Kung Fu PandaRated ★ 3.5 Kung Fu PandaRated ★ 3.5
 The HandmaidenRated ★ 2.5 The HandmaidenRated ★ 2.5
 All About My WifeRated ★ 3.5 All About My WifeRated ★ 3.5
 Beauty and the BeastRated ★ 3.5 Beauty and the BeastRated ★ 3.5
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0
 The Great GatsbyRated ★ 4.0 The Great GatsbyRated ★ 4.0
 ShrekRated ★ 3.0 ShrekRated ★ 3.0
 Beauty and the BeastRated ★ 4.0 Beauty and the BeastRated ★ 4.0