Titles you rated
SupermanRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
AirRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 4.0
Hard HitRated ★ 0.5