Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
- Take OffRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5