Movies
Ratings
24
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0