Movies
Ratings
126
The A-TeamRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0