Titles you rated
A Bloody AriaRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
OasisRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 1.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Railroad ManRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 5.0