Titles you rated
- The CureRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 5.0
John Tucker Must DieRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0