Titles you rated
Modern TimesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0