Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5- This is the presidentRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0