Titles you rated
PrometheusRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0