Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0